Ładne rzęsy wymagają pielęgnacji. Jeśli nie mamy takich rzęs to trzeba będzie spędzić na ich malowaniu i pogrubianiu wiele czasu. Dzień w dzień trzeba ten sam proces wykonywać, a na to nie każda z nas ma ochotę. To, dlatego powstała metoda, 1 do 1 która jest idealna dla tych kobiet, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze na kosmetyki. Od razu warto zaznaczyć, że taka metoda jest całkowicie bezpieczna dla naszych rzęs i dla nas.

Trzeba oczywiście wiedzieć, w jaki sposób to wszystko wykonać żeby idealnie do siebie pasowało, dlatego wybieramy taką kosmetyczkę, jaka będzie w stanie nam pomóc. Doświadczenie przekłada się tutaj na precyzje wykonania zabiegu, ale również na czas. Jeśli ktoś robi to bardzo często to może to robić o wiele szybciej. Zastosowanie tej metody daje niesamowite efekty. Działa to tak, że do każdej rzęsy, jaką mamy przyklejana jest jedna rzęsa syntetyczna. Stąd właśnie nazwa 1 do 1.

Rzęsy dzięki temu zabiegowi są o wiele dłuższe i grubsze. Zmienia się również ich kolor na bardziej ciemny. Takie rozwiązanie na pewno spodoba się tym kobietom, które nie mają zbyt ładnych i gęstych rzęs. Tutaj wszystko wygląda bardzo ładnie, dlatego warto zapisać się na taki zabieg i sprawdzić czy będziemy zadowolone czy nie. Większość pań ma same pozytywne opinie o tej metodzie, a zatem warto byłoby już teraz to sprawdzić.
Wybierzmy tylko taką osobę od rzęs, która się na tym bardzo dobrze zna, a nie robi to pierwszy raz. Możemy tylko stracić czas u kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia i zrazimy się do tej metody, a przecież nie o takie rozwiązanie nam chodzi.

Ile to kosztuje?

Wszystko będzie zależne od tego, jakie rzęsy będą przyklejane. Mogą być dłuższe i grubsze. Ma znaczenie to, z jakiego kleju się korzysta. Jeśli chodzi o sumę pieniędzy, jaką trzeba będzie przeznaczyć to nie będzie to mniej niż 200 złotych. Można się spodziewać, że zapłacimy nawet dwa razy więcej. Niestety nie jest to efekt stały, bo nasze rzęsy wypadają i wypadają te syntetyczne. To oznacza, że trzeba będzie poprawiać to, czego nam brakuje.

Wtedy taki zabieg nie jest długi i co ważne trzeb będzie za niego wydać w graniach dwustu złotych. Przychodzimy do kosmetyczki na uzupełnienie rzęs, co trzy do czterech tygodni. Jest to kosztowne, ale naprawdę daje niesamowite efekty, a my właśnie tego oczekujemy. To, dlatego zanim wydamy pieniądze i to sporo to trzeba będzie bardzo dokładnie sprawdzić, jakie materiały mają być użyte do wykonania zabiegu. To dla nas jest bardzo ważne i wpływa na cały efekt końcowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here