Skrzynki euro

Schoeller Allibert to znane przedsiębiorstwo, które od ponad 50 lat projektuje i tworzy opakowania zwrotne z tworzyw sztucznych, które odznaczają się takimi cechami, jak: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. Pojemnik euro jest to to przemysłowy pojemnik do układania w stos zgodny ze standardem VDA 4500. Norma została pierwotnie zdefiniowana przez Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Motoryzacyjnego.

Pojemniki euro – ich zalety

Pojemniki te są wytwarzane zazwyczaj w często szarym polipropylenie przez formowanie wtryskowe. Pojemniki z pełną podłogą i ścianami są wodoszczelne. Wiele projektów ma co najmniej 2 lub częściej 4 prostokątne otwory. Konstrukcja może mieć takie same małe otwory w najniższej części co najmniej dwóch ścian, aby wypłynęła ciecz, jeśli jest przechowywana na zewnątrz w deszczu. Ściany skonstruowane jako kratki umożliwiają widok z boku na pudełko. Jeśli dno jest również uformowane z siatki, powietrze może łatwo przepływać nawet przez ułożone w stos pudełka. Opakowania wielokrotnego użytku są wytwarzane z trwałych materiałów i są specjalnie zaprojektowane do wielu podróży i przedłużonego życia.

Pojemniki euro – ich zastosowanie

System zwrotu, regeneracji i ponownego użycia może zaoszczędzić pieniądze na koszcie przesyłki i może zmniejszyć wpływ opakowań na środowisko. Produkcja, w szczególności przemysł motoryzacyjny, wykorzystuje ciężkie regały zwrotne do transportu okapów, błotników, silników, tablic rozdzielczych. Żywność masowa, chemikalia i farmaceutyki są często wysyłane w pojemnikach wielokrotnego użytku i zwrotnych. Muszą być dokładnie sprawdzone, oczyszczone i odkażone w ramach cyklu ponownego użycia.

Konieczny jest skuteczny system zarządzania jakością. Skrzynki euro są zazwyczaj wykonywane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu mogą one posłużyć użytkownikowi na wiele lat. Trzeba przyznać, że jest to ogromna zaleta. Często przemysłowe pojemniki transportowe wielokrotnego użytku mają etykiety z kodem kreskowym. Taki kod pomaga w identyfikacji pojemników. Skrzynki euro są chętnie stosowane przez wiele przedsiębiorstw.

Warto wspomnieć o tym, że pojemnik euro może być dostępny w różnych kolorach. Wyróżnić można na przykład, takie barwy, jak: czerwień, czerń, zieleń, biel lub kolor niebieski. Pojemniki są wytrzymałe i odporne na zniszczenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here