Jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej

Wiele osób ma problem z nadmierną tkanką tłuszczową. Niestety wygląda to nieestetycznie i powoduje, że nie chcemy zakładać ubrań, które za bardzo pokazują nasze ciało. Z tego powodu wymyślono zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej/kriolipoliza

W zabiegu tym nasza tkanka tłuszczowa zostaje zamrożona, co w efekcie przekłada się na jej zmniejszenie. Jest to tak zwany “coolsculpting”, który z roku na rok nabiera popularności, tak u kobiet, jak i u mężczyzn. Cały zabieg odbywa się w za pomocą specjalnego sprzętu, który przykładany jej do naszego brzucha (bądź innego miejsca na ciele, gdzie chcemy pozbyć się tłuszczu). Skóra na naszym brzuchu, gdy następuje zamrażanie tkanki tłuszczowej, jest oddzielona od urządzenia specjalną membraną nasączoną gliceryna i tłuszczami, co zapewnia pełne bezpieczeństwo skóry, przed stałymi uszkodzeniami.

Czy coolsculpting jest bezpieczny?

Cały zabieg przeszedł szereg badań, a do tego jest on stosowany przez tysiące ludzi na całym świecie. Jest on w 100% bezpieczny i zapewnia widoczne efekty.Do ogromnych zalet tego zabiegu (pomijając bezpieczeństwo i efektywność) jest fakt, że nie spowoduje on dla nas żadnych efektów ubocznych podczas pracy. Nie będziemy musieli spodziewać się żadnego otumanienia albo osłabienia organizmu. Jedynym efektem ubocznym, jest możliwe zaczerwienienie spowodowane tym, że urządzenie używa podciśnienia.

Gdzie mogę pójść na taki zabieg? Kriolipoliza Katowice, Kraków, Wrocław?

Kriolipoliza nabiera coraz bardziej na popularności na całym świecie. Z tego powodu, dostępność salonów, które oferują tego typu zabieg, jest ogromna. Kriolipoliza katowice, Warszawa czy Gdańsk? Czy jest różnica, który salon wybiorę? Nie aż tak bardzo. Jest to zabieg względnie prosty, nie potrzeba do tego niesamowicie wyszkolonego personelu. Z tego powodu, ciężko jest, żeby podczas zamrażania tkanki tłuszczowej poszło coś nie tak. Wybierając więc salon, nie musimy się denerwować, że coś pójdzie nie tak.

Trzeba jednak pamiętać, nie jest to magiczny zabieg. Trzeba chodzić na niego przynajmniej raz w miesiącu (częstotliwość chodzenia zależy, między innymi, od tego z ilu miejsc chcemy pozbyć się tłuszczu) Efekty są bardzo widoczne, jednak wymagają regularnego chodzenia na zabiegi. Chcąc poprawić swój wygląd jednak warto jest poddać się coolsculptingowi, ale trzeba mieć na uwadze, że zabieg ten trwa jakiś czas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here