Leczenie laserowe laserami pikosekundowymi - pozbądź się wyraźnych niedoskonałości na swoim ciele!

My kobiety zawsze znajdziemy na swojej twarzy lub ciele niedoskonałości, które odbierają nam urok osobisty i stanowią źródło wielu kompleksów. Należą do nich m.in. przebarwienia, blizny, zmarszczki, rozstępy, a nawet nieudane tatuaże czy makijaż permanentny. Dziś jednak w bardzo szybki i prosty sposób jesteśmy w stanie pozbyć się niemal każdego mankamentu urody. A bardzo pomocne są w tym przypadku innowacyjne lasery pikosekundowe. Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie, w której można skorzystać aż z dwóch rodzajów laserów pikosekundowych – PicoSure i Discovery Pico – podpowiadamy, w czym tkwi ich prawdziwy sekret!

Lasery w medycynie estetycznej

Lasery są dziś najczęściej wykorzystywanymi urządzeniami w zakresie medycyny estetycznej. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – światło laserowe stanowi doskonałą alternatywę m.in. dla skalpela chirurgicznego, który czyni zabieg usuwania wszelkich niedoskonałości bardziej inwazyjnym i obciążającym dla pacjenta. Nowoczesne lasery, w tym wspomniane lasery pikosekundowe PicoSure i Discovery Pico, pozwalają osiągnąć bardzo podobne efekty do zabiegu chirurgicznego, ale w zdecydowanie krótszym czasie i bez narażania pacjenta na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. Według specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki leczenie laserowe przy pomocy innowacyjnej technologii pikosekundowej to swoisty przełom w laseroterapii i prawdziwe odkrycie medycyny estetycznej.

Leczenie laserowe PicoSure i Discovery Pico – w czym tkwi ich sekret?

W laserach PicoSure i Discovery Pico została wykorzystana innowacyjna technologia pikosekundowa, której działanie opiera się na najkrótszym z możliwych impulsie laserowym. Oznacza to, że kontakt światła laserowego ze skórą pacjenta podczas zabiegu jest niezwykle krótki, a to przekłada się na zdecydowanie mniejsze ryzyko przegrzania i poparzenia skóry. To sprawia, że dziś lasery pikosekundowe stanowią jedne z bezpieczniejszych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Lasery pikosekundowe działają bardzo precyzyjnie w samo źródło problemu (bliznę, przebarwienie czy zmarszczkę), nie uszkadzając przy tym sąsiadujących z nim tkanek. To natomiast gwarantuje znacznie krótszy okres rekonwalescencji niż w przypadku zastosowania starszych laserów czy innych metod leczenia.

Zabiegi laserowe technologią pikosekundową – kiedy warto się na nie zdecydować?

Istnieje ogromna liczba wskazań terapeutycznych do przeprowadzania zabiegów przy pomocy laserów pikosekundowych PicoSure i Discovery Pico. Specjaliści z Kliniki Miracki polecają je m.in. do zabiegów fotoodmładzania, bo doskonale radzą sobie ze zmarszczkami, wiotczeniem skóry czy utratą promiennego kolorytu cery. Technologia pikosekundowa pozwala nam też pozbyć się tak uporczywych niedoskonałości, jak blizny, przebarwienia czy rozstępy – żadna inna dostępna metoda nie jest w stanie przynieść tak dobrych efektów walce z tymi niedoskonałościami, jak właśnie lasery pikosekundowe. Co więcej, urządzenia PicoSure i Discovery Pico mogą nam pomóc także w usuwaniu trwałych mankamentów urody, np. w postaci kolorowego tatuażu czy makijażu permanentnego. Dzięki wysokiej mocy działania tych laserów, a jednocześnie ich niezwykłej delikatności, możemy w całości usunąć praktycznie każdy tatuaż i makijaż, a to wszystko w szybki, niemal bezbolesny i bezpieczny sposób. Przy pomocy laserów pikosekundowych usuniemy niechciany tatuaż nawet kilka razy szybciej niż przy pomocy starszych i konkurencyjnych systemów laserowych – w niektórych przypadkach uzyskanie pożądanego efektu może nastąpić nawet po 4-5 sesjach.

Lasery pikosekundowe to urządzenia o charakterze nieablacyjnym, co oznacza, że w trakcie terapii nie zostaje przerwana ciągłość naskórka – zewnętrzna warstwa skóry pozostaje nienaruszona, dzięki czemu nie ma ryzyka blizn po zabiegu. Oczywiście, bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona czy opuchnięta, jednak są to dolegliwości, które bardzo szybko i samoistnie ustępują.

Więcej informacji na temat technologii pikosekundowej i laserach PicoSure oraz Discovery Pico znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/pico-sure/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here