delikatna biżuteria

Delikatna biżuteria będzie idealnym rozwiązaniem nie tylko do chodzenia w niej na co dzień też do pracy. Taki rodzaj biżuterii sprawdzi się świetnie w czasie wielkich wyjść. Warto jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniego umiaru oraz kierować się regułą ,, mniej znaczy więcej’’.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/delikatna-bizuteria/

Subtelne dodatki – z czym je połączyć?

Na pierwszą myśl przychodzi oczywiście suknia wieczorowa, która jest bogato zdobiona. Nie potrzebuje ona towarzystwa ani kolczyków, ani długiego naszyjnika czy też ogromnego pierścionka. Jeżeli Twoja kreacja  posiada bufiaste rękawy, spoty dekolt i ozdobne cekiny powinnaś odpuścić sobie mocną i widoczną biżuterię.

Subtelna biżuteria będzie idealnym wyborem w czasie oficjalnych spotkań. Do tego nadarzą się również kolczyki, które nie są wiszące, będą eleganckim dopełnieniem białej damskiej koszuli podczas rozmowy w sprawie pracy. Pokażesz tym samym, że nie tylko lubisz dobrze wyglądać, ale także zasady savoir-vivre są Ci dobrze znane.

Delikatna biżuteria idealna na każdą okazję

Skupmy się na jednym wybranym wydarzeniu. Dla przykładu niech będzie to studniówka. Jest to dla maturzystów z pewnością wyczekiwany czas.  Jeśli masz już upatrzoną idealną  sukienkę na studniówkę, możesz zabrać się za dodatki, które dodadzą kreacji jeszcze większego blasku. Najważniejsze jest to, aby znaleźć równoważnie. Nie mogą one być albo za bardzo krzykliwe, ani zbyt drobny.

  • Kolczyki wiszące– podkreślają one smukłą szyję, oraz wydłużają okrągłą twarz. Stylizacja wówczas nabiera elegancji.
  • Bransoletka – jest świetnym rozwiązaniem wtedy, kiedy góra jest bogato zdobiona.  Jeśli bardzo chcesz mieć na sobie jakąś błyskotkę, postaw w takim razie na nietuzinkową bransoletkę. Będzie to wyglądało niezwykle szykowanie, gdy będziesz komuś podawać dłoń.
  • Naszyjnik – podkreśla on piękny dekolt, ale tylko w sytuacji gdy nie będzie mieć w bliskim towarzystwie czegoś, co go przyćmi. 
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here