deszczownica do prysznica

Kiedyś istniało przeświadczenie, że w każdej polskiej łazience powinna być wanna. Obecnie, coraz częściej decydujemy się jednak na prysznic. Dlaczego? To przede wszystkim oszczędność miejsca w łazience, wody oraz czasu, którego współczesne społeczeństwo ma coraz mniej. Jak sprawić, by prysznic był także źródłem relaksu? Spraw sobie deszczownicę!

Deszczownica do prysznica – na czym polega jej fenomen?

Deszczownica do prysznica pozwala nam na uzyskanie niezwykłych doznań podczas każdej kąpieli. Jej działanie polega na rozproszeniu strumienia wody tak, by imitował on spadający deszcz. Kąpiel pod takim prysznicem jest bardzo odprężająca i relaksująca. Krople bowiem nie tylko moczą, ale też delikatnie masują całe ciało.Warto wspomnieć, iż poprzez używanie deszczownicy do prysznica zużywamy też mniej wody, niż podczas tradycyjnego prysznica, nie mówiąc już o kąpieli w wannie. Jak to się dzieje? Wszystko za sprawą specjalnego perlatora, który napowietrza każdą kroplę, sprawiają, że staje się ona lżejsza i spiętrzona.

Jaką deszczownicę wybrać?

Wybierając deszczownicę do prysznica do swojej łazienki, koniecznie trzeba pamiętać o kilku ważnych szczegółach. Po pierwsze, należy dobrać odpowiedni rozmiar do wielkości kabiny. Deszczownice dostępne w sklepach mają wiele różnych kształtów, rozmiarów i wielkości. Przed zakupem i montażem warto zapoznać się z różnymi funkcjami dodatkowymi, jakie posiadają deszczownice. Jedną z najczęściej spotykanych jest regulacja strumienia wody. Jeśli jednak myślimy o czymś bardziej ekskluzywnym, warto przemyśleć zakup deszczownicy z funkcją odtwarzania muzyki, czy efektami dźwiękowymi. Dzięki temu nawet we własnej łazience będziemy mogli poczuć się jak w ekskluzywnym hotelu czy SPA.

Wybór deszczownicy do swojej kabiny prysznicowej wydaje się idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby ceniącej sobie wygodę, ale też oszczędność czasu i pieniędzy. Przed zakupem modelu odpowiedniego dla siebie, warto zastanowić nad kilkoma ważnymi cechami, takimi jak wielkość baterii czy dodatkowe funkcje, na jakich nam zależy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here