zakupy przez internet

Aliexpress to ciekawa strona z wieloma gadżetami oraz przedmiotami w bardzo niskich cenach. Znana jest ona na całym świecie i korzystają z niej prawie wszyscy. Na internecie istnieje wiele artykułów lub recenzji z tym co warto kupić na Aliexpress, czas teraz na to czego unikać i powstrzymać się od zakupu. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/czego-nie-kupowac-na-aliexpress/

Kosmetyki

Pierwszym i chyba najważniejszym „zakazem” są oczywiście kosmetyki, zarówno te do makijażu jak i pielęgnacyjne. Głównym powodem, przez który należy unikać kosmetyków z Aliexpress jest brak zrozumiale i prosto podanego składu. Wówczas nie do końca wiemy co znajduje się w kosmetykach, które kupujemy. Unikajmy więc ich, ponieważ mogą one wyrządzić nam naprawdę dużą krzywdę.

Ubrania

Ubrania to kolejna rzecz, od której powinniśmy raczej stroić na Aliexpress. Z pewnością nie każdy produkt jednak będzie zły. Bardzo często jednak, sprzedawcy na aliexpress wrzucają zdjęcia pobrane z internetu, przerobione, lub też retuszowane. Po otworzeniu paczki okazuje się, że ubranie jest zupełnie inne, a materiał wygląda wręcz na tandetni.

Elektronika

Elektronika na Aliexpress to tzw. „hit or miss”. Zdarzają się przypadki, że zakupiony tam aparat w okazyjnej cenie czy kamera będą wam działać idealnie przez wiele lat, jednak oczywiście może być tak, że los się do nas nie uśmiechnie i sprzęt po kilku tygodniach użytkowania będzie nadawał się jedynie na śmieci. Kolejną wadą przy zakupie elektroniki może być brak gwarancji lub brak możliwości skorzystania z niej.

Gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne z aliexpress są bardzo słabe jakościowo. Często wykonane są z tanich materiałów jak np. plastik itp. To sprawia, że nie możecie produktu tego całkowicie wyczyścić, co za tym idzie nie możecie dotykać nim części intymnych ciała. Jeśli chcecie urozmaicić wasze życie erotyczne za małe pieniądze przy pomocy aliexpress polecamy przykładowo kajdanki, pejcze czy też opaski na oczy. Te produkty są znacznie bezpieczniejsze, ponieważ nie musicie ich odkażać.

Zobacz też: http://www.paralotna.pl/gadzety-erotyczne-ktore-musisz-miec/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here