Czy warto zainwestować w młynek grinder?

0
763

Grinder młynek to jedno z podstawowych wyposażeń osób, które regularnie palą susz albo stosują waporyzację zioła. Kiedyś robiło się to wszystko ręcznie albo wykorzystywało do takiego celu nożyczki. Jednak taka metoda była bardzo nieefektywna, a część materiału po prostu marnowała się. Dlatego prostym i skutecznym rozwiązaniem okazuje się młynek do ziół, który pozwala w szybki i prosty sposób przygotować susz do waporyzacji albo palenia, tak aby osiągnąć maksimum z posiadanego zioła.

Jakie zalety ma grinder młynek?

Grindery to specjalne młynki do marihuany, suszu CBD czy nawet tytoniu. Kiedy stosujemy taki młynek do naszego suszu, to możemy uzyskać idealną konsystencję zioła, ponieważ drobniutko zmielone rozgrzewa się równomiernie, a my w ten sposób uzyskujemy znacznie mocniejszy aromat. Dodatkowo odzyskujemy pyłek, czyli inaczej mówiąc kief, który jest również wykorzystywany do waporyzacji albo innego sposobu spożywania konopi.

Dodatkowo młynek grinder pozwala nam zaoszczędzić dużo czasu, gdyż kruszenie suszu w dłoniach jest bardzo czasochłonne. I co najważniejsze, oszczędzamy również sam susz, ponieważ dokładnie zmielony pali się znacznie wolniej, a my uzyskujemy najlepszy efekt.

Na który młynek do suszu się zdecydować?

Kiedy chcemy zakupić grinder młynek, to powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Przede wszystkim nigdy nie powinniśmy kierować się najniższą ceną, ponieważ taki produkt może okazać się bezużyteczny i źle będzie mielić nasze konopie. Decydując się na akcesorium z wyższej półki, posłuży nam znacznie dłużej i dokładnie zmieli zioło CBD.

Wybierając grinder do mielenia suszu warto zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany oraz liczbę elementów, z których się składa. Ponadto należy także sprawdzić liczbę i kształt ząbków oraz sam rozmiar, ponieważ im większy tym więcej zmielimy za jednym razem.

Z jakiego materiału zakupić młynek grinder?

Producenci oferują różne młynki do mielenia zioła CBD. Na rynku znajdziemy produkty akrylowe, które cieszą się obecnie największą popularnością. Najbardziej naturalne są te wykonane z drewna, a ponadto charakteryzują się efektywnym designem.

Tanim i wytrzymałym rozwiązaniem okazuje się metalowy grinder młynek. W sprzedaży znajdziemy produkty pokryte tytanem, które są solidne i nowoczesne, a przy tym niewielkiej wagi. Jeszcze innym rozwiązaniem są młynki ceramiczne, ale w tym przypadku trzeba liczyć się z wyższą ceną. Jednak rekompensatą tego jest to, że susz nie przykleja się do ścianek i jest bardzo małe ryzyko zapchania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here