jak zmienić imię na fb

W dzisiejszych czasach możemy podzielić się każdym materiałem w internecie. Wiele witryn ułatwia nam kontakt z innymi użytkownikami, co przydaje nam się na co dzień. Jeżeli chcemy szybko i sprawnie porozumiewać się z drugą osobą, to warto wybierać portale społecznościowe. Dzięki nim możemy udostępniać własne treści oraz korzystać z wiadomości prywatnych.

Dodatkowo warto zapoznać się z najróżniejszymi grupami i stronami, gdzie możemy włączyć się do dyskusji oraz pochwalić swoimi pomysłami. W ten sposób dowiemy się czegoś ciekawego, a także nawiążemy nowe znajomości. Pamiętajmy jednak, że nawet w sieci musimy uważać na swoje bezpieczeństwo. Jeżeli nieznajoma osoba proponuje nam jakąś ofertę, to warto zapytać o zaufane źródło i zapoznać się z opiniami innych osób. W internecie musimy wypowiadać się kulturalnie i unikać niepotrzebnych kłótni.

Jednym z popularniejszych portali, na którym możemy skontaktować się ze znajomymi jest Facebook. Posiada on wiele możliwości i nowych opcji, dzięki którym możemy stworzyć własny profil, czy nawet stronę. Jeżeli chcemy zmienić swoje dotychczasowe dane, to warto rozejrzeć się wśród ustawień. Dzięki uproszczeniom możemy w każdej chwili zaktualizować informacje o sobie. Jest to bardzo przydatne w przypadku, gdy chcemy zmienić imię, nazwisko, dane logowania i tak dalej.

Jak zmienić imię na fb?

Jest to bardzo prosta procedura. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto i rozwiniemy główne menu witryny. Następnie należy wejść w ustawienia, gdzie wyświetli nam się od razu zakładka „ogólne”. W panelu zobaczymy informację „imię i nazwisko”, a po prawej stronie opcję „edytuj”. Powinniśmy zaznaczyć tą możliwość, dzięki czemu będziemy mogli dowolnie zmodyfikować swoje informacje. Po uzupełnieniu wszystkich pól musimy zatwierdzić zmiany i wpisać swoje hasło do portalu. W ten sposób zyskamy nową nazwę.

facebooki inne social media

Pamiętajmy, że taki proces możemy powtarzać tylko co 60 dni. Warto zatem przemyśleć swoją decyzję i wpisywać prawdziwe informacje. Powinniśmy zapoznać się również z regulaminem, gdzie opisane są wszystkie wymagania, które musimy spełnić przy tworzeniu nazwy profilu. Imię i nazwisko nie powinno zawierać cyfr, symboli, znaków interpunkcyjnych, obraźliwych słów i innych nietypowych kombinacji. Jeżeli nie dostosujemy się do zasad, to będziemy musieli zmienić nasze dane.

Oprócz imienia i nazwiska możemy także zmienić swoją nazwę użytkownika, czy też hasło. Warto o tym pamiętać, ponieważ w niektórych sytuacjach jesteśmy zmuszeni do stworzenia nowych danych logowania. Warto od czasu do czasu modyfikować swoje hasło, dzięki czemu żadna niepożądana osoba nie zaloguje się do naszego konta.

Powinniśmy wybierać trudne kombinacje, które równocześnie sami zapamiętamy i nie będziemy mieli problemu z ponownym zalogowaniem. Jeżeli zauważymy podejrzane aktywności na naszym profilu, to powinniśmy jak najszybciej zmienić nasz adres e-mail. Może bowiem okazać się, że ktoś uzyskał dostęp do naszej poczty elektronicznej. W takim przypadku powinniśmy jak najszybciej zadbać o to, aby żadne treści nie zostały zmienione.

Dzięki ustawieniom możemy w każdej chwili edytować najważniejsze dla nas informacje. Facebook dba także o naszą prywatność, dlatego warto rozejrzeć się za dodatkowymi funkcjami. Warto chronić nasze szczegółowe informacje przed nieznajomymi i oszustami. Pamiętajmy, aby zawsze zwracać uwagę na to, kogo dodajemy do listy naszych znajomych. Jeżeli podamy jakieś szczegółowe dane o sobie to może okazać się, że druga osoba to wykorzysta. Unikajmy niepotrzebnych konwersacji i podejrzanych reklam. Każdy profil, czy też wiadomość, która wygląda na spam warto zgłosić do zespołu Facebooka.

zmienić imię na fb

Dzięki temu unikniemy przykrych zdarzeń i zadbamy o swoje bezpieczeństwo w sieci. Zwracajmy uwagę także na to, aby nie podszywać się pod inne osoby. Jeżeli tworzymy swoje własne konto, to warto podać swoje prawdziwe dane. W innym przypadku nasz profil może zostać zgłoszony i zablokowany. Jeżeli będziemy uczciwi, to nic nie stanie nam na przeszkodzie, aby korzystać ze wszystkich funkcji portalu.

Najważniejsze jest, aby szanować innych użytkowników a także unikać wulgaryzmów, udostępniania nieodpowiednich treści, czy też nachalnego reklamowania produktów i usług. Portale społecznościowe przeznaczone są do dzielenia się informacjami z życia, czy też do pomocy innym użytkownikom. Zawsze warto korzystać z dodatkowych grup, gdzie znajdziemy nie tylko ciekawe wątki, ale także porady i ogłoszenia. W ten sposób będziemy mogli zapoznać się z wieloma kwestiami i wykorzystać je w codziennym życiu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here