Podróże PKS

Podróżowanie środkami komunikacji miejskiej staje się coraz powszechniejsze. Również przejazd PKS-em jest wybierany przez wiele osób, które nie tylko chcą przemieścić się do okolicznych miejscowości, ale przemierzyć trasę na przykład z południa na północ Polski.

PKS Kwidzyn – zalety przejazdu autobusem

Jeszcze paręnaście lat temu na polskich drogach można było spotkać autobusy PKS, które nie wyglądały zachęcająco. W większości z nich fotele były bardzo niewygodne, okna się nie otwierały, a o klimatyzacji można było jedynie pomarzyć. Na szczęście te czasy poszły już w niepamięć.

Autobusy PKS są obecnie wygodne, komfortowe i nowoczesne. Jest w nich klimatyzacja, a niejednokrotnie także gniazdko, do którego można podłączyć telefon czy laptopa. Dodatkowo wiele miast jest ze sobą świetnie skomunikowanych i można PKS-em przemierzyć całą Polskę wzdłuż i wszerz.

Dokąd można dotrzeć PKS-em z Kwidzyna?

PKS Kwidzyn jest firmą przewozową, która oferuje liczne połączenia nie tylko do okolicznych miejscowości. Z racji tego, że Kwidzyn leży w województwie pomorskim, to można szybko dojechać do Trójmiasta czy Bydgoszczy.

PKS-em podróżuje się wygodnie i coraz więcej osób wybiera taką formę podróży na wakacje. Z Kwidzyna oczywiście można dojechać nad morze, ale także i w przeciwnym kierunku, czyli w góry. Jest także świetnie połączenie z Warszawą czy Mazurami.

Jak kupić bilety na PKS?

Przejazd PKS-em jest opłacalny. W związku z coraz wyższymi cenami paliw młode osoby oraz rodziny z dziećmi wybierają podróż autobusem. Można nie tylko zaoszczędzić, ale także wygodnie i szybko dojechać na miejsce. Bilety można kupić przez Internet, co jest bardzo dużym ułatwieniem. Jest także możliwość kupna bezpośrednio u kierowcy.

Sieć połączeń jest odpowiednio zaplanowana, aby można było w godzinach porannych i popołudniowych dojechać do pracy czy do szkoły. W wakacje rozkład jest zmodyfikowany i ułożony pod względem podróżnych wyjeżdżających na urlop. Rozkład można sprawdzić w Internecie, gdzie można także znaleźć informacje o zmianach planu czy promocjach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here