Gdzie kupić tani hosting dla strony www

Należy mieć świadomość, że ogromne doświadczenie w branży związanej z usługami telekomunikacyjnymi, a także hostingu umożliwiły firmie kru.pl stworzyć taką ofertę, jaką sama oczekiwałaby od rynku. Przedsiębiorstwo doskonale rozumie potrzeby firm dlatego usługi są w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Gdzie kupić tani hosting dla strony www?

Warto wiedzieć, że hosting od kru.pl jest stworzony przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Oznacza to tym samym, że firma oferuje swoim klientom dokładnie takich samych usług, jakich sama oczekuje od rynku. Koniecznie należy również zaznaczyć, że hosting dla strony internetowej jest systematycznie dopasowywany do zmieniających się potrzeb biznesu.

Specjaliści firmy świetnie rozumieją rosnące z roku na rok potrzeby przedsiębiorców, a także wiedzą, jak istotny jest czas. W kru.pl postawiono przede wszystkim na automatyzację najbardziej istotnych procesów, które są związane z tworzeniem usług czy ich niezwykle wygodnym zarządzaniem. Wystarczy bowiem kilka kroków, by możliwe było stworzenie własnej przestrzeni w internecie, a także wygodne zarządzanie.

Chmura

Warto wiedzieć, że wszystkie usługi trzymane są w chmurze. Ponadto bez względu na stopień wykorzystania zasobów, usługi klientów są cały czas dostępne. Strona internetowa klienta będzie się zatem wyświetlała bez żadnego problemu nawet w sytuacji, gdy ruch na niej będzie bardzo duży.

Klasy adresowe IP

Koniecznie należy zaznaczyć, że kru.pl jest w posiadaniu własnych adresów IP. Gwarantuje to przede wszystkim bezpieczeństwo klientów przed ewentualnym wpadnięciem w filtry antyspamowe.

Serwery

Nie wszyscy również wiedzą, że serwery kru.pl utrzymywane są w środowisku rozproszonym chmury obliczeniowej. Korzysta się tutaj z kilku parametrów, a zdecydowanie największym jest krakowski dostawca cloud computingu – firma S-NET. Wspomniane rozwiązanie umożliwia na to, że zespół techniczny może skupić się w 100% nie tylko na rozwiązywaniu problemów klientów, ale również nad rozwojem platformy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here