Karma dla psów i kotów z nietolerancjami pokarmowymi

Nietolerancje pokarmowe coraz częściej rozpoznawane są zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Doskonale wiemy, że w przypadku rozpoznania alergii pokarmowej, należy przestrzegać właściwej diety, aby uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych spożycia uczulających produktów. Tak samo należy postępować w przypadku zwierząt. Podawajmy im karmę Royal Canin Hypoallergenic, która została stworzona właśnie z myślą o pupilach borykających się z problemem alergii pokarmowej, lecz nie tylko.

Karma dla wymagających

Gdy nasz zwierzak choruje, zwykle robimy co możemy, aby tylko ulżyć mu w cierpieniu. Wymagamy od pożywienia najwyższej jakości – taką właśnie prezentuje karma Royal Canin Hypoallergenic. Jest ona idealna przede wszystkim dla psów oraz kotów, u których został zdiagnozowane schorzenia związane z układem pokarmowych. Dotyczą one przede wszystkim nietolerancji oraz alergii, lecz nie tylko. Psy i koty może dopaść również zapalenie jelit, trzustki czy biegunka. Wtedy też podanie im karmy Royal Canin Hypoallergenic będzie strzałem w dziesiątkę – nasz pupil będzie mógł zjeść posiłek, który nie tylko będzie smaczny i zdrowy, ale przede wszystkim nie obciąży zbytnio jego układu trawiennego.

Dla zdrowia psa i kota

Zasady żywienia w chorobie są podobne zarówno w przypadku ludzi, jak i zwierząt. Przede wszystkim staramy się wykluczyć z diety te produkty, które mogą nam w jakiś sposób zaszkodzić. Z drugiej jednak strony musimy zadbać o to, aby nasze posiłki (lub posiłki naszego pupila) dostarczały jak najwięcej witamin i składników odżywczych, a także charakteryzowały się odpowiednią kalorycznością. Karma Royal Canin Hypoallergenic została stworzona zarówno dla psów małych ras, jak i tych, które na przykład borykają się z nadwagą lub zostały wykastrowane. Karmę Royal Canin Hypoallergenic możemy podawać również naszym kotom, także w diecie eliminacyjnej.

Wybór pupili i weterynarzy

Ogromną zaletą karmy Royal Canin Hypoallergenic jest fakt, iż zyskała ona aprobatę naszych pupili, a więc jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zwierzaków. Co więcej, karmę Royal Canin Hypoallergenic na ogół polecają również weterynarze, którzy na co dzień zajmują się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu pokarmowego zwierząt. Ważne, aby skonsultować z lekarzem każdy, niepokojący nas objaw choroby u naszego pupila. Weterynarz przeprowadzi kompleksową diagnostykę, a także wdroży odpowiednie leczenie. Co więcej, udzieli on wskazówek dotyczących tego, jak dokładnie ma wyglądać dieta psa czy kota.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here