Smartwatche do biegania

Moda na bieganie, pływanie i inne aktywności fizyczne dociera do coraz szerszego grona osób. Wraz z tym popularne stają się gadżety, które pomagają w liczeniu wyników, trasy i podają inne, ważne dla sportowców informacje. Wśród nich znajdują się smartwatche do biegania. Jakie smartwatche do biegania, zatem wybrać?

Jakie smartwatche warto kupić?

Wybierając dobry smartwatch zwracamy uwagę na jego wygląd. Estetyka jest ważna, ale nie najważniejsza. Istotne znaczenie ma również długość działania baterii oraz kompletne funkcje sportowe.
Obecnie popularnością cieszą się modele, które nie są, co prawda, typowym sprzętem dla sportowców, ale posiadają eleganckie wykonanie a ich koperta jest wykonana ze szczotkowanego aluminium. Taki jest Samsung Galaxy Watch, który jest ponadto energooszczędny. Może z powodzeniem zastąpić dobry zegarek, zwłaszcza kiedy chodzi o codzienne zastosowanie. Używanie do obsługi pierścienia jest wygodne, także na co dzień, kiedy ręce są mokre.

Smartwatche do biegania – po jakie inne produkty warto sięgnąć?

Wśród innych modeli polecanych smartwatchów do biegania uwagę zwraca Apple Watch 3 38mm trzeciej generacji. Dla miłośników Apple jest to polecany produkt, dobrze zaprojektowany, o ładnym ekranie i z intuicyjnym systemem watchOS. Nadaje się do pływania, także w słonej wodzie. Inną zaletą jest waga, ponieważ jest lekki w odróżnieniu do innych produktów, dzięki czemu niemal nie czuje się go na nadgarstku podczas noszenia.
Inne, modne smartwatche do biegania to m.in. Samsung Gear Sport, idealnie sprawdzający się wśród sportowców. W wielu kwestiach wyposażenia, jakie posiada, wykazuje się niezawodnością w trakcie wykonywania aktywności fizycznej. Jest wodoszczelny, a ponadto daje możliwość swobodnego wykonywania ruchów i pływania, a nawet nurkowania. Posiada gumowy pasek, który jest znacznie lżejszy od wersji skórzanej. To produkt idealny także dla amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Cena dobrych smartwatchów do biegania wynosi ponad 1000 zł., a te lepszej jakości są jeszcze droższe. Jest to znaczny wydatek, ale w zamian zyskujemy sprzęt o dużej ilości funkcji sportowych, prosty w obsłudze oraz lekki i praktyczny w trakcie wykonywania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a nawet w wodzie.

Markowe smartwatche do biegania znaleźć można w sklepie Watchbook.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here