Gaz dla firmy

Oferty typu Dual Fuel cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów biznesowych. Dowiedz się, na czym polegają i jakie korzyści mogą przynieść Twojej firmie!

Czym jest oferta Dual Fuel? Te dwa słowa oznaczają w języku angielskim „podwójne paliwo”. Tym podwójnym paliwem jest połączenie prądu i gazu. Oferta polega więc na tym, że dostawę dwóch usług rozliczamy w ramach jednego rachunku od jednego podmiotu. Dual Fuel oferuje coraz więcej firm energetycznych w Polsce i rozwiązanie to cieszy się coraz większym uznaniem na rynku, a szczególnie praktyczne okazuje się w przypadku klientów biznesowych.

Prąd i gaz od jednego dostawcy – korzyści dla biznesu

Jak to właściwie działa? Jeżeli już zdecydujemy się na zmianę dotychczasowego dostawcy gazu i skorzystanie z oferty Dual Fuel u sprzedawcy prądu, technicznie nie zmieni się wiele. Nie będą wymagane żadne zmiany w instalacji gazowej ani montaż nowych liczników. Prąd i gaz dla firm nadal dystrybuowane są przez różne podmioty. Na polskim rynku energetycznym istnieje jednak istotne rozróżnienie między dystrybutorem i sprzedawcą. Dotyczy tak energii elektrycznej, jak i gazu. Sprzedawcy mogą być pośrednikami dostawy. To podmioty, z którym podpisujemy umowy, dokonujemy transakcji jako konsument, u którego zgłaszamy awarie i tak dalej. Sprzedawcy energii elektrycznej w Polsce mogą być więc także sprzedawcami gazu. Stąd oferta Dual Fuel. Prostota rozliczeń, gwarancje stabilności i niższe ceny.

Atrakcyjny pakiet typu Dual Fuel można znaleźć na przykład w ofercie Enei dla klientów biznesowych. Przed podpisaniem umowy dostawca proponuje najlepsze możliwe warunki handlowe, dopasowane do specyfiki rynku, na którym działa odbiorca. Kompleksowość rozwiązania przekłada się na konkurencyjne ceny, a tym samym niższe koszty dla przedsiębiorstwa. A na tym korzyści się nie kończą. Jeden sprzedawca prądu i gazu to mniej formalności po stronie klienta. Mniej pracy dla działów rachunkowości i prostsze procedury, każdy klient biznesowy może bowiem korzystać z obsługi jednego dedykowanego doradcy.

Stała cena i łatwa zmiana sprzedawcy

Zmiana sprzedawcy prądu i gazu na Eneę jest wyjątkowo prosta. Nowy dostawca zapewnia prosty i bezkonfliktowy proces, przejmując na siebie formalności, w tym wypowiedzenie umowy z poprzednim dostawcą. Gwarantuje także niezmienną cenę przez czas określony w umowie, tym samym uwalniając od ryzyka podwyżek cen prądu i cen gazu, na które klienci biznesowi są narażeni szczególnie.

Kompleksowe rozwiązania to miód na serce przedsiębiorców i oliwa dla trybów firmowej machiny. To ogromna wygoda obsługi płatności. Oszczędność pieniędzy i oszczędność czasu dla pracownika odpowiadającego w firmie za sprawy rozliczeniowe. To dwie usługi podstawowej potrzeby, ale jeden usługodawca odpowiedzialny za bieżącą obsługę, naprawy i wszystkie możliwe zgłoszenia. Kto może skorzystać z oferty? Rozwiązanie Dual Fuel jest przeznaczone dla polskich przedsiębiorstw, które są już podłączone do sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa i używają gazu wysokometanowego. Wszystkie informacje związane ze zmianą dostawcy i warunkami umowy znajdziecie Państwo bez kłopotu na stronie internetowej Enei.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here