Kalkulator ciąży - zobacz co dokładnie dzieje się z Twoim ciałem!

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. To właśnie wtedy jej ciało zmienia się, aby stać się przyjaznym domem dla nowego lokatora. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jakie przeobrażenia przechodzi Twoje cało, skorzystaj z kalkulatora ciąży!

Gdy kobieta zachodzi w ciążę, wtedy jej ciało zaczyna działać w innym trybie. Pojawiające się wtedy zmiany hormonalne wpływają na cały organizm – nie tylko na jego wygląd, ale również na psychikę.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zmienia się ciało podczas ciąży, należy wcześniej określić, który tydzień właśnie mija. W tym może pomóc nam prosty w obsłudze kalkulator ciąży dostępny on-line!

Który tydzień ciąży? Skorzystaj z kalkulatora!

Wiele kobiet ma trudności z określeniem dnia, w którym doszło do zapłodnienia. Aby określić tę datę w przybliżeniu, można poprosić o pomoc swojego ginekologa, ale również można samodzielnie wykorzystać specjalny kalkulator ciąży dostępny w sieci.

Kalkulatory ciąży są bardzo proste w obsłudze. W specjalnym formularzu podajemy wtedy informacje o pierwszym dniu swojej ostatniej miesiączki, a następnie możemy od razu dowiedzieć się, który tydzień ciąży aktualnie mija. Dostajemy również informacje o przybliżonej dacie narodzin, a także o przybliżonej dacie zapłodnienia.

Kalkulator ciąży Plodnosc.pl – sprawdź więcej informacji o swoim ciele podczas ciąży!

Większość dostępnych w sieci kalkulatorów ciąży podaje tylko powyższe dane, dlatego jeśli kobieta chce dowiedzieć się, co obecnie dzieje się z jej ciałem, musi szukać dodatkowych informacji na własną rękę.

Jednak kalkulator ciąży działający pod adresem https://plodnosc.pl/kalkulator-ciazy/ jest inny. Nie tylko podaje on powyższe, dane, ale również możemy dowiedzieć się z niego o tym, kiedy:

  • ma koniec pierwszy trymestr
  • ma koniec drugi trymestr
  • można odczuć pierwsze poruszenie dziecka
  • można usłyszeć pierwsze bicie serca dziecka

Dodatkowo, na stronie internetowej można znaleźć także szereg innych pomocnych informacji dotyczących ciąży oraz porodu. Sprawdź!

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here