Który catering dietetyczny najlepszy w 2020

W czasach, kiedy zdrowe odżywianie znów jest na topie, a catering dietetyczny jest czymś, na co decyduje się coraz więcej Polaków, ciężko wybrać firmę, której oferta będzie spełniała nasze najśmielsze oczekiwania. Aby pomóc w dokonaniu wyboru, przygotowaliśmy ranking firm cateringowych, które w tym roku prezentują zdecydowanie najlepszą ofertę.

1. Bodychief.pl

Fotel lidera w tym momencie należy się firmie Body Chief działającej na terenie kilkuset miejscowości w Polsce, a obecnie posiadającej najbardziej zróżnicowaną pod względem posiłków ofertę. Dieta pudełkowa w tej firmie sprowadza się do dokonaniu wyboru jednej z zaledwie kilku opcji, z których każda jest jednak konkretna i dopracowana – nie mamy więc wątpliwości, z której z nich skorzystać.

Pod względem cen Body Chief jest bardzo konkurencyjne, prezentując ofertę cenową na poziomie 55 złotych za jeden dzień. Plusem wybrania tej firmy jest dostęp do aplikacji mobilnej, ale też możliwość konsultacji z profesjonalnymi dietetykami, a także profesjonalne podejście do świadczonych usług, również jeżeli chodzi o ich czasowe zawieszanie czy modyfikację oferty pod nasze indywidualne potrzeby.

2. LightBox

Drugie miejsce na podium zajmuje LightBox, dla którego dieta pudełkowa to prawdziwy konik. Jest to firma tania (średnio 55 złotych za jeden dzień), ale i elastyczna – za sprawą oferty Flex możemy wybrać jedną z czterech dostępnych opcji jeżeli chodzi o każdy posiłek w diecie. Firma  działa w ponad 60 miastach i zdecydowanie można na niej polegać – dowozi zawsze na czas (przynajmniej tak twierdzi :)).

3. Maczfit

Maczfit to catering dietetyczny, który działa na terenie przeszło 70 miast w Polsce i oferuje możliwość darmowej konsultacji z dietetykiem, również na czacie online. To wszystko w połączeniu z naprawdę smacznym jedzeniem plasuje ją na trzecim miejscu.

4. Happy Diet

Happy Diet to opcja dla osób ceniących sobie wysokiej jakości catering dietetyczny dostarczany na terenie kilkunastu większych miast w Polsce. Firma oferuje kilka opcji diety pudełkowej, z których każda zapewnia po pięć stosunkowo atrakcyjnie wyglądających posiłków. Każdy z nich stawia oczywiście na zdrowie, choć sami możemy też ustalić całodniową kaloryczność oraz wykluczyć (bezpłatnie) wybrane produkty, których nie tolerujemy w naszej diecie. Ceny wahają się (co jest oczywiste przy zróżnicowanej diecie), jednak zaczynają się od 50 złotych za „najuboższy” zestaw.

5. SuviBox

SuviBox to rozwiązanie dla ludzi bardziej wymagających – wszystkie potrawy przygotowywane w ramach tej firmy sprowadzają się do technologii gotowania w próżni. Jest to jeden z niewielu cateringów dietetycznych, który stosuje tę technikę do przygotowywania potraw. Przygotowywane przez siebie posiłki reklamuje jako świeże, aromatyczne i pyszne. Swoje usługi świadczy obecnie na terenie wielkich polskich miast, w tym Łodzi, Krakowa, Poznania czy Wrocławia. Tym, co wyróżnia go na tle innych jest dowolność dostaw – sami decydujemy, w które dokładnie dni otrzymamy dietę. Wcale nie muszą to być dni występujące tuż po sobie.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here